Początkujący przyjmuje Bitcoin

Początkujący przyjmuje Bitcoin

Kilka lat temu natknąłem się na Bitcoin. W tym czasie byłem zaintrygowany Nowość waluty, które nie działają zgodnie z zasadami waluta ma uruchamiana przez tysiąclecia. Nie bardzo pamiętam co roku było prawdopodobnie około 2012 I Załóżmy, że. Naprawdę chcesz zaangażować się z tym w tym czasie, ale wydawało się, że płotki były dość trudne i nie spędzam czasu, aby dowiedzieć się dokładnie, jak się dostać na moje ręce na niektórych bitcoin. Przewijanie do przodu do 2015 r. i w listopadzie lub być może pod koniec października po raz kolejny byłem patrząc na Bitcoin przez grupę o nazwie Bitclub. Zaproponowali to unikalna propozycja, gdzie można kupić akcje w eksploatacji górniczej i korzystać z zysków na codzień. Osaczony i hawed przez kilka tygodni i wreszcie na koniec listopada pociągnął za spust. Dołączył do Bitclub i kupić mój pierwszy udział górnictwa.

Minęło 10 dni sobie sprawę, że coś w rodzaju zwrotu ze względu na zasadę że sprzęt muszą być zakupione przed coraz zyski i stosują ten dziesięć dni. Po 10 dni to się zacząłem odbieranie bitcoin. Moje początkowe wypłata była około jednego dolara. Połowa tego Dolar poszedł w kierunku odkupienia udziałów w innych $.50 może być używany, jak raczył. Albo może zainwestować, to lub może go sprzedać za dolary lub innej walucie dla tej sprawy.

Co się stało z innych $.50 który dostał reinwestowane? Dobrze to zostało użyte do kupienia dodatkowe udziały częściowe w operacji wyszukiwania. Nie zdarzyło natychmiast jak istnieje próg pół procent ceny udziału górnictwa, zanim można kupić udziały częściowe i w tym przypadku zajęłoby około pięciu dni, bo tyle jest $2,50.

Dziwo po 10 dniach częściowy udział ten będzie zacząć zarabiać bitcoin w tym samym tempie, który zarabia mój pełny udział. Tak aby wyjaśnić to łatwe warunki po pięciu dniach teraz zarabiam bitcoin 1.005 akcji. I po pięciu dniach więcej zarabiam bitcoin na 1.01 akcji i tak dalej i tak dalej. Co to jest procent składany na sterydach. Więc w ciągu ostatnich kilku miesięcy brały udział w tym I średnio około 2/10 procent na dzień wzrostu w akcji w górnictwie lub około 6% miesięcznie. Bankowości, dziś płacenia skromne. 001% rocznie, inwestycja ta całkowicie trounces zwrot można uzyskać z konta bankowego w zapasach średnio zrobić 7 lub 8% rocznie, i to jest prawie że dużo miesięcznie.

Trzeba jednak wspomnieć, że mogę zainwestować każdy bitcoin, że zrobiłem w tym momencie jest, staram się jak najszybciej zbudować udziałów w operacji wyszukiwania. Sposób obsługi to zależy od Ciebie i z minimalną ilością 50% zarobków górniczych reinwestycji, jeśli tylko tak, że można by jeszcze zrobić około 3% miesięcznie.

Inne ciekawe zjawisko o tym wszystkim jest że w większości bitcoin współpracuje z jazdy schodów ruchomych. Moje początkowe wpisowe było około $338 na bitcoin, a na dzień dzisiejszy jest umieszczenie między 450 a $460. Więc nie tylko korzystać z udziałów wydobywanie bitcoin, które akcje wzrosły w wartość tylko na fakt, że bitcoin kręciło wyżej i wyżej.

Więc gdzie zrobić, myślę, że to wszystko zmierza w moich oczach początkujący. Większość rządów na świecie, całkowicie spod kontroli i wydatków w połączeniu z dewaluacji głównych światowych walut, które wiele osób szuka miejsca, aby umieścić pieniądze, że nie może być szybko chwycił przez rząd. Niektóre z tych sklepów bogactwa są, złoto, srebro i inne metale szlachetne, a także zagranicznych kont bankowych i nieruchomości. Bitcoin, które myślę, że wiele zalet tych pojazdów oraz pozwala uniknąć niektórych wad takich jak magazyn fizyczny koszty związane z metali szlachetnych lub koszty związane z typowych nieruchomości takich jak utrzymanie i podatków.

Czy bitcoin jest bez ryzyka? Absolutnie nie. Istnieje nieodłączne ryzyko i wszystko. Bitcoin jest zmienność może potwierdza, że mimo, że zmienność został znacznie mniej niedawno. Myślę, że bitcoin ma świetlaną przyszłość przed nim i jeśli gospodarek świata i ich niepewną państwa zaczynają walić moje zakład jest, że wiele osób weźmie twarde spojrzenie na ochronę ich zasoby przy użyciu bitcoin i innych pojazdów.